İzmir Evden Eve Nakliyat Şehirler Arası Ev Taşıma

İş Yeri ve Ofis Taşıma

İş Yeri ve Ofis Taşıma

iş yeri taşıma
İzmir ofis taşıma ve iş yeri taşıma firmaları arasında hizmet kalitesi ve uygun fiyatları ile yer alan nakliyat firmamız, deneyimli kadrosu ile ofis ve iş yerinizi yeri adresinize en güvenli ve hızlı şekilde taşıyacaktır. Ofis taşıma işlemlerine başlamadan önce, iş yerinizdeki tüm elektronik ve elektrikli hassas alet ve ekipmanların güvenliğini, özen gösterilen bir çalışma ile ambalajlayarak sağlıyoruz. Ofis taşıma işlerimizi sizin için en uygun olan günün her hangi bir saatinde gerçekleştiriyoruz.
mağazaİş yeri ve mağaza taşımacılığında önde gelen nakliye firmaları arasında buluan Mehder Nakliyat ile güvenle taşınabilirsiniz. İş yerinizde ambalajlaması yapılacak her çeşşit eşyanız, deneyimli kadromuz tarafından özenle paketlenerek taşıma esnasında zarar görmesi önlenir. Ofis veya mağazanızda bulunan büyük masa, dolap, raf sistemleri demonte edilerek her bir parça itina ile ambalajlanır. Her türlü eşyanın türüne en uygun paketleme malzemelerimiz bulunmaktadır.
büro
Yeni yerinize taşıma işlemi tamamlandıktan sonra, demontesi yapılmış büyük eşyalarınız tekrar elemanlarımız tarafından ustalıkla monte edilerek tarafınıza teslim edilir. İzmir içi veya şehirler arası tüm illere iş yeri taşıma talepleriniz için firmamıza arayarak bilgi ve fiyat alabilirsiniz. Sizlere de yardımcı olmaktan memnuni

× WhatsApp